Binární hodinky

Chcete vlastnit hodinky, které zaujmou Vaše okolí a Vás  a jen tak hned Vás neomrzí? Patříte mezi nadšence stylových hodinek? Pokud jste odpověděli ano, pak jste na správném místě.

Binární hodinky  a jejich historie

Ideu moderních hodinek měl v hlavě dlouhá léta Němec Anton Kraft, zakladatel společnosti 01 The One.  V roce 2005 se mu podařilo svou myšlenku zrealizovat. S předními designéry spolupracoval na svém vynálezu a představil světu sérii 600 binárních hodinek. Způsobil tím celosvětovou senzaci.

Binární hodinky jako modní trend

Binární hodinky jsou na trhu teprve pár let, ale jejich popularita stoupá. Vypovídají o svém majiteli, že se velmi dobře orientuje v módních trendech a nebojí se zkoušet stále nové věci.

Čas je zobrazen pomocí barevných LED diod. Pokud si člověk není jistý, zda se v dvojkové soustavě naučí s přehledem číst a tím poznávat čas, jsou pro něj určeny hodinky podobné analogovým, u kterých se rozsvítí LED dioda tam, kde by u klasických hodinek byly ručičky.

Vstupte do světa neobvyklých věcí a ozdobte své zápěstí rafinovanými hodinkami s LED diodami.
Binární hodinky jsou založeny na čtení času pomocí binárním kódu. Čtení času zde není klasické, ale funguje na principu svítících diod, proto se tyto hodinky označují také jako LED hodinky. Samozřejmě záleží na typu, který zvolíte a který se Vám líbí nejvíce.

Binární hodinky - Hodinky pro 21. století. Binary watch - hodinky v binární soustavě.  Atypický design, čas je zobrazován v binární soustavě.


< - - - - Vyberte si své hodinky v kategorii vlevo

Košík  

(prázdný)

Doprava